Zavolejte nebo napište
MailPhone
Komplexní stěhování Praha a ČR
PRAHA | ČR | MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ

Kalkulačka stěhování

1 POČET PRACOVNÍKŮ
10
2 DÉLKA (min. 2 hod.)
10
Odhadovaná cena: 0

Naše služby

Stěhování bytů a rodinných domů
Nabízíme kompletní stěhovací služby pro byty a rodinné domy včetně balení, demontáže a montáže nábytku a přesunu veškerého vybavení na novou adresu.
Stěhování kanceláří a firemních prostorů
Zajišťujeme přesun kanceláří a firemních prostorů s důrazem na minimalizaci výpadků činnosti a zajištění plynulého průběhu vašeho podnikání.
Mezinárodní stěhování
Pokud se chystáte stěhovat do zahraničí, jsme tu pro vás. Naše zkušená mezinárodní stěhovací služba vám pomůže s veškerými formality, přepravou a dodáním vašeho majetku do cílové země. Vaše věci budou v bezpečí a vy se můžete soustředit na novou kapitolu ve svém životě.
Odvoz nepotřebných věcí
Pokud máte před stěhováním potřebu se zbavit nepotřebných věcí, nabízíme také službu odvozu. Odvezeme nežádoucí nábytek, elektroniku nebo jiné předměty na vhodné místo likvidace nebo recyklace.
Demontáž a montáž nábytku
Náš tým odborníků se postará o demontáž a montáž vašeho nábytku, abychom zajistili bezpečný a správný přesun nábytku na nové místo.
Přeprava těžkých předmětů
Máme zkušenosti s přepravou pian a těžkých předmětů. Využíváme speciální techniky a vybavení, abychom zajistili jejich bezpečnost během přesunu.
RECENZE